Miért fontos, hogy a minőségi gasztronómia Debrecenben is minél nagyobb szerephez jusson? Mi adja a jelentőségét az Év Cívis Vendéglátója Versenynek?

Miért indította útjára a Cívis Ház Zrt. ezt az úttörő jellegű kezdeményezést?

Debrecen hangulatát és arculatát alapjában meghatározó vendéglátás témaköréről és az Év Cívis Vendéglátója pályázatról beszélgetett Erdei Edit, a Cívis Ház Zrt. vezérigazgatója a Debrecen Televízió Esti Közelkép műsorában.

A stúdóibeszélgetésen Iván Aurél szerkesztő-műsorvezető vendégei voltak továbba az Év Cívis Vendéglátója 2025 nyertesei, dr. Gyarmati Beáta a Szomszéd Bisztró tulajdonosa és Májer Erika a Jardin cukrászda tulajdonosa.

 

Az Esti Közelékép adása itt érhető el: Esti Közelkép 2025.11.21.